Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na ich zapisywanie w pamięci urządzenia.
Poprzez zmianę ustawień w przeglądarce internetowej możesz wyrazić zgodę na zapisywanie plików cookie lub je zablokować.

close

Amercom SA

Witamy, Zaloguj się   |   Zarejestruj się


Subskrypcja

Aktualnie brak subskrypcji

Nr 12. Kolekcja Encyklopedii OXFORD+DVD "La Scala"

Numer 12. Kolekcji Encyklopedii OXFORD z tomem 12 Wielkiej Encyklopedii OXFORD oraz płytą DVD "Zmierzch bogów" Ryszard Wagner

W sprzedaży
od 27 marca 2013 r.

Więcej szczegółów


9,95 zł brutto

UK-12

Tom 12 - Wielkiej Encyklopedii Oxford - Maltese - Mzura
oraz
płyta DVD "Zmierzch bogów" Ryszard Wagner
Ostatnie ogniwo tetralogii Wagnera zrealizowanej przez Harry'ego Kupfera w Gran Teatre del Liceu w Barcelonie.Ze spektaklu na spektakl inscenizacja - zgodnie z dramaturgią dzieła - staje się mroczniejsza. Postaci są coraz bardziej odpychające, a scenografia odchodzi od realizmu, podążając w stronę bliżej niezidentyfikowanej wizji świata dalekiego od natury, prawdy i piękna. Doskonale dobrana obsada głównych ról i reżyser Bertrand de Billy gwarantują dobry poziom wykonania aktorskiego i muzycznego. Przoduje tym razem wykonawca partii Hagena - znakomity Matti Salminen. Reżyser zamyka swoje odczytanie dzieła Ryszarda Wagnera bez widowiskowych efektów, za to w zgodzie z wszechogarniającym pesymizmem, jaki wieje z finału "Zmierzchu bogów".

Zobacz całą kolekcję tutaj

Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł Suma 0,00 zł

Zamówienie