Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na ich zapisywanie w pamięci urządzenia.
Poprzez zmianę ustawień w przeglądarce internetowej możesz wyrazić zgodę na zapisywanie plików cookie lub je zablokować.

close

Amercom SA

Witamy, Zaloguj się   |   Zarejestruj się


Subskrypcja

Aktualnie brak subskrypcji

Nr 17. Kolekcja Encyklopedii OXFORD+DVD "La Scala"

Numer 17. Kolekcji Encyklopedii OXFORD z tomem 17 Wielkiej Encyklopedii OXFORD oraz płytą DVD „Kopciuszek" Gioacchino Rossini

W sprzedaży
od 5 czerwca 2013 r.

Więcej szczegółów


9,95 zł brutto

UK-17

Tom 17 - Wielkiej Encyklopedii Oxford - Shenzhen - Sutherland

oraz

płyta DVD "Kopciuszek" Gioacchino Rossini

Tradycyjna inscenizacja przygotowana ze smakiem dla Festiwalu Operowego w Glyndebourne. Oszczędne dekoracje lokują akcję mniej więcej w czasach życia kompozytora, podobnie jak charakteryzujące bohaterów kostiumy. Szczególnie komiczne jest zestawienie pyszałkowatości i pewności siebie barona Don Magnifica z jego znoszonymi i brudnymi ubraniami oraz brzuchatą sylwetką. Spektakl został pieczołowicie opracowany od strony muzycznej przez Vladimira Jurowskiego na podstawie krytycznego opracowania partytury, przygotowanego przez znawcę twórczości Rossiniego, Alberta Zeddę. Jurowski prowadzi spektakl lekko, w dobrych tempach. Z obsady szczególnie wyróżnia się tym razem nie postać tytułowa, choć Ruxandrze Donose niewiele można zarzucić, ale odtwórca roli księcia - Maxim Mironov, obdarzony tenorem o dużej sprawności technicznej.

Zobacz całą kolekcję tutaj

Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł Suma 0,00 zł

Zamówienie