Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na ich zapisywanie w pamięci urządzenia.
Poprzez zmianę ustawień w przeglądarce internetowej możesz wyrazić zgodę na zapisywanie plików cookie lub je zablokować.

close

Amercom SA

Witamy, Zaloguj się   |   Zarejestruj się


Subskrypcja

Aktualnie brak subskrypcji

Nr 51. Kosmos-Tajemnice Wszechświata

Numer 51. wraz z filmem ZAGADKI WSZECHŚWIATA Z MORGANEM FREEMANEM.
Czy jesteśmy sami?.

W sprzedaży
od 21 sierpnia 2012r.

Więcej szczegółów


9,99 zł brutto

KM-51

Autorzy filmu starają się znaleźć odpowiedź na pytanie, czy możliwe jest, aby w całym Wszechświecie tylko Ziemia była miejscem, na którym rozwinęły się żywe organizmy. A może życie w kosmosie jest zjawiskiem powszechnym? Obserwacje prowadzone przez astronomów w ciągu ostatnich kilku lat dostarczyły dowodów na to, że nasz Układ Słoneczny nie jest niczym wyjątkowym w Galaktyce. Czy są wśród planet pozasłonecznych takie, na których może rozwijać się życie? Jakie formy mogłoby ono przybrać w nieznanym nam środowisku? Być może w przyszłości uda nam się odebrać jakiś sygnał nadany przez pozaziemską cywilizację. W ciągu 50 lat prowadzenia nasłuchu radiowego nie natrafiono na taki sygnał. Czy to może oznaczać, ze Ziemia jest jedyną oazą życia we Wszechświecie i zajmuje w nim wyjątkowe miejsce?

Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł Suma 0,00 zł

Zamówienie