Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na ich zapisywanie w pamięci urządzenia.
Poprzez zmianę ustawień w przeglądarce internetowej możesz wyrazić zgodę na zapisywanie plików cookie lub je zablokować.

close

Amercom SA

Witamy, Zaloguj się   |   Zarejestruj się


Subskrypcja

Aktualnie brak subskrypcji

Nr 09. Kosmos-Tajemnice Wszechświata

Numer 9. wraz z filmem KOLONIZACJA KOSMOSU. Na podbój Księżyca i Czerwonej Planety.

Więcej szczegółów


9,99 zł brutto

KM-9

Perspektywy kolonizacji kosmosu to już nie opowieści z pogranicza fantazji i nauki, ale rzeczywistość. Ten epizod przedstawia badania naukowców ukierunkowane na założenie stałej, zamieszkanej przez ludzi bazy na Marsie - planecie, z którą entuzjaści kolonizacji kosmosu wiążą największe nadzieje. Eksperci wyjaśniają najnowsze badania nad długotrwałymi podróżami kosmicznymi, prezentują rozwiązania problemów takich jak: produkcja na pokładzie statków kosmicznych wszystkich niezbędnych do życia substancji, przetwarzanie ścieków i odpadów, wykorzystywanie gazów cieplarnianych do transformacji Czerwonej Planety w środowisko podobne do warunków panujących na Ziemi. Film odpowiada również na trzy zasadnicze pytania dotyczące kolonizacji kosmosu:
Czy potrafimy? Czy to zrobimy? Czy powinniśmy to zrobić?

Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł Suma 0,00 zł

Zamówienie